Služby a Servis

Využijte naše služby v oboru obrábění kovů, dřeva a plastů

Jsme specialisté na obrábění – kromě výroby obráběcích zařízení poskytujeme také celou řadu doplňkových služeb. Co vše pro vás můžeme udělat?

U použitých nástrojů provádíme opravy, úpravy a vylepšení. Zajišťujeme kupříkladu repase a přepovlakování. Repase provádíme natolik kvalitně, že renovované nástroje dosahují úrovně nových zařízení. Váš obráběcí nástroj dokážeme také pečlivě seřídit, aby odváděl co nejlepší práci.

V technologii obrábění je pochopitelně zásadně důležitá ostrost. Naši technici provádějí ostření u široké škály strojních zařízení, jako jsou pilové kotouče či nastrčené a stopkové frézy. Ostříme také nástroje vybavené PKD destičkami a jiné díly.

Součástí našich služeb je dále vybrušování profilových nožů vybavených upínacím systémem POWERLOCK. Vybrušování rádi provedeme také u nožů do univerzálních a bezpečnostních hlav.

Potřebujete zajistit kooperaci na CNS obráběcím stroji? Hledáte způsob, jak provést přesná 3D měření na 3D souřadnicovém měřícím stroji? Obraťte se nás. Svěřit nám můžete také soustružení či frézování titanových slitin.

Využijte služeb zkušeného specialisty na obrábění – obraťte se na naši společnost VYDONA s.r.o.

tel:
+420 573 301 360
fax:
+420 573 301 370
e-mail:
info@vydona.cz
web:
www.vydona.cz
googleplus:
plus.google.com/vydona
googlemapy:
www.google.com/maps/vydona
  • Pravčice 244
  • 768 24 Pravčice
  • mapa

Kontaktní osoby

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.